O mnie | zmotoryzowany | e-blogi.pl
Blog zmotoryzowany
O mnie 2015-06-26

O mnieTym razem, zamiast zgłębiać kolejny motoryzacyjny temat postanowiłem opowiedzieć trochę o sobie i o swojej pasji do motoryzacji. Nikogo pewnie nie zaskoczy fakt, że samochody pasjonowały mnie od dziecka, bo którego małego mężczyzny nie? Różnica między tamtym a obecnym okresem polega na tym, że obszar moich zainteresowań się znacznie zwiększył, a z małych modeli przeszedłem na te oryginalnych rozmiarów.


Pomijając moje hobby, uważam, że motoryzacja i wszystko, co dotyczy transportu nabrało nowego znaczenia. Kiedyś luksusem było to, gdy w rodzinie pojawił się jakikolwiek samochód. W tej chwili w coraz większej liczbie domów jest kilka samochodów, co przekłada się m.in. na problemy z parkingami i dłuższe korki. Ponieważ na drogach jest coraz więcej samochodów, koncerny prześcigają się w udoskonalaniu swoich technologii, pojawia się coraz więcej usterek, awarii i nie wszystkie podzespoły mają taką samą żywotność. I w tym miejscu zaznaczę, że te przemyślenia skłoniły mnie do założenia bloga. Mam na temat samochodów wiedzę całkiem pokaźną i zdaję sobie sprawę, że przydałaby się ona każdemu kierowcy, a tych przybywa.


Na co dzień pracuję w warsztacie i wiem, z jakimi problemami przychodzą klienci, toteż mogę przekazać sporo cennych informacji, bo nie zawsze zachodzi konieczność wizyty u mechanika. Bardzo bym chciał, żeby moje wpisy okazały się przydatne i pomogły Czytelnikom w wielu sytuacjach.


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]